LEV®, s.r.o. je jedna z předních společností nabízející
Strojovna chlazení - pivovar Staropramen - Praha
Strojovna chlazení
pivovar Staropramen - Praha
kompletní řadu řešení pro kontrolu a omezování hluku zejména v průmyslových provozech. Zabývá se výrobou a dodávkami protihlukových krytů na kompresory, dmychadla, čerpadla turbíny a další stroje a zařízení produkující nadměrný hluk. Současně dodává také tlumiče hluku a další výrobky z tohoto oboru.

Mimo zařízení pro snížení hlučnosti produkuje LEV®, s.r.o. též různé zakázkové zámečnické výrobky většího i menšího rozsahu.

V oboru snižování hluku a zámečnické výroby působí společnost od svého vzniku v roce 1994. Předností je kvalitní provedení, rychlé dodávky
Atypická garážová vrata
rodinný domek - Praha
a možnost přizpůsobení výrobků individuálním požadavkům zákazníka. Na základě výsledků zkoušek v akustické laboratoři vydal Strojírenský zkušební ústav v Brně certifikát na protihlukové panely.

LEV®, s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky od návrhu a konstrukce přes výrobu a dopravu až po montáž u zákazníka. Na výrobky je společností poskytována záruka na jakost po dobu 24 měsíců od uvedení do provozu. V případě potřeby garantujeme servis do 48 hodin od nahlášení problému.